Stundu izmaiņas
Stundu saraksts 2023./2024. mācību gadam
Piektdien, 3.maijā – pirmssvētku diena
- stundas tiek saīsinātas līdz 30 minūtēm,
- pagarinātās dienas grupas darbu beidz stundu agrāk.
- launags 14.00
- ierašanās skolā svētku apģērbāSkolas autobuss 15.00 un 15.40
Uzvedums “Rīga dimd!”, 312.kab. uzstājas teātra pulciņš V.Gailītes vadībā
1.a,b,c,d : 2.st. 9.10 – 9.40
2.kl. + 4.a : 3. st. 9.50 – 12.20
3.a,b,c + 4.b,c : 4. st. 10.30 – 11.00
Ar klasi uz svētku pasākumu dodas klases audzinātāja un/vai priekšmeta skolotājs
7.st. (pl.12.50) : Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts svinīgs pasākums, ātrijā , uzstājas 6.a klase F.Svirska vadībā.
(Pasākuma apmeklējums 5. – 6.kl. brīvprātīgs 7. – 9. kl., ja stunda ir, ierodas priekšmeta skolotāja pavadībā, ja stundas nav – apmeklējums brīvprātīgs)
Interešu izglītības nodarbību saraksts
Laiks | Nodarbība |
---|---|
12.10-12.40 | basketbols 1.bd kl. |
12.50-13.20 | basketbols 1.ac kl. |
13.30-14.00 | basketbols 2.-3. kl. |
14.10-14.40 | basketbols 4.-5. kl. |
sporta spēles 4.-9. kl. |
Paukošanas nodarbības notiek ierastajos laikos: 16.15-16.55 un 17.00-17.40
Skolā nav skolotāji:
A.Vanaga
D.Vdova
L.Krampāne
L.Misāne strādā 313.kab.
Stundu izmaiņas 1.-2. klasei
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
Pag.d.grupa
līdz 14.00 E.Krampāne
I.Baumane
I.Baumane
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
I.Biezā
uz svētku izrādi ved I.Biezā
Angļu val.
Dizains un tehnoloģijas
I.Biezā
Stundu izmaiņas 3.,4.,5.a, b. klasei
Angļu valoda
Matemātika
L.Balcere
Matemātika
L.Balcere
Svētku izrāde
Latviešu valoda
pagarinātās dienas grupa
13.00 - 16.00 , A.Pavāre
uzvedums "Rīga dimd!"
K.Pļaviņa, 312.kab
Angļu valoda
uzvedums "Rīga dimd!"
213.kab
Mūzika
313.kab
Matemātika
Angļu valoda
uzvedums "Rīga dimd!"
213.kab
Latviešu valoda
Mūzika
313.kab
Sports
klases stunda
svētku pasākums, ātrijs, apmeklējums brīvprātīgs
Latviešu valoda
franču v./krievu v.
I.Biezā, 302.kab
Stundu izmaiņas 5.c-7. klasei
Latviešu valoda
plkst.10.30
Vizuālā māksla
Mūzika
313.kab
klases stunda
svētku pasākums, ātrijs
Mūzika
angļu v./ datorika
datorika/angļu v.
Klases stunda
Klases stunda
Klases stunda
9.00 - 14.00 ekskursija uz Dunti
1.gr. svētku pasākums
I.Guščina
1.gr. svētku pasākums ātrijā
A.Topoļskova
1.gr. svētku pasākums ātrijā
A.Topoļskova
Stundu izmaiņas 8.-9.klases
7.- 8.st. svētku pasākums ātrijā
L.Misāne
7.- 8.st. svētku pasākums ātrijā
L.Misāne
svētku pasākums ātrijā
I.Millere
svētku pasākums ātrijā
I.Purgale
svētku pasākums ātrijā
I.Purgale
svētku pasākums ātrijā
I.Macats
svētku pasākums ātrijā
I.Macats
Stundu izmaiņas 1.-2. klasei
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
I.Biezā
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
uz svētku izrādi ved I.Biezā
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
I.Baumane
Angļu val.
Vizuālā māksla
1.a klases telpā
I.Baumane
Dizains un tehnoloģijas
Pag.d.grupa
līdz 14.00 E.Krampāne
I.Biezā
Stundu izmaiņas 3.,4.,5.a, b. klasei
Angļu valoda
Angļu valoda
Mūzika
313.kab
Matemātika
L.Balcere
Matemātika
Latviešu valoda
Matemātika
L.Balcere
uzvedums "Rīga dimd!"
K.Pļaviņa, 312.kab
Angļu valoda
Mūzika
313.kab
Latviešu valoda
Svētku izrāde
uzvedums "Rīga dimd!"
213.kab
uzvedums "Rīga dimd!"
213.kab
Sports
franču v./krievu v.
I.Biezā, 302.kab
Latviešu valoda
pagarinātās dienas grupa
13.00 - 16.00 , A.Pavāre
klases stunda
svētku pasākums, ātrijs, apmeklējums brīvprātīgs
Stundu izmaiņas 5.c-7. klasei
9.00 - 14.00 ekskursija uz Dunti
Mūzika
angļu v./ datorika
Latviešu valoda
plkst.10.30
datorika/angļu v.
Vizuālā māksla
Klases stunda
Mūzika
313.kab
Klases stunda
klases stunda
svētku pasākums, ātrijs
Klases stunda
1.gr. svētku pasākums
I.Guščina
1.gr. svētku pasākums ātrijā
A.Topoļskova
1.gr. svētku pasākums ātrijā
A.Topoļskova
Stundu izmaiņas 8.-9.klases
7.- 8.st. svētku pasākums ātrijā
L.Misāne
svētku pasākums ātrijā
I.Millere
svētku pasākums ātrijā
I.Purgale
svētku pasākums ātrijā
I.Macats
7.- 8.st. svētku pasākums ātrijā
L.Misāne
svētku pasākums ātrijā
I.Purgale
svētku pasākums ātrijā
I.Macats