BMMP 8., 9. klašu jaunieši gatavojas starptautiskam projektam Igaunijā

27.04.2025.
Starptautiskā projektā 29.04.-30.04. ar sadraudzības skolas skolēniem Pērnavā, Igaunijā (Pärnu Rääma Põhikool, kura šogad atzīmēs 150.jubileju) no mūsu skolas piedalīsies 54 skolēni un 4 pedagogi.
Paldies jauniešiem par atbildību un cieņpilnu attieksmi, apmeklējot 28.02.-25.04. sešas piektdienas 0.stundas (daži jaunieši apmeklēja arī papildu nodarbības garajos starpbrīžos), lai iemācītos latviešu dančus, ko vedīs kā ciema kukuli igauņu draugiem. Īpašs paldies 9 skolēniem, ziķerīšiem, kas ir apmeklējuši 100% visus mēģinājumus: Marta (8.a), Hugo (8.a), Kate (8.b), Marta (8.b), Amanda (8.b), Leila (9.a), Rolands (9.a), Renārs (9.a), Martins (9.b).
Uz Pērnavu aizceļos skolēnu radošo darbu izstāde, par ko liels paldies profesionālās mākslas programmas pedagogiem un audzēkņiem. Mājup mūsu skolas delegācija vedīs igauņu skolēnu mākslas darbus, ko varēsim skatīt izstādē.
Paldies 9.a kl. audz. Anetei Vanagai par 100% mēģinājumu apmeklējumu un palīdzību mūzikas atsakņošanā!
Paldies 9.b kl. audz. Inonantai Millerei par palīdzību skolēniem izveidot skolas prezentāciju, lai igauņiem pavēstītu par mūsu skolu!
Paldies 8.a kl. audz. Lienei Balcerei par iemūžinātiem foto un video mirkļiem no ģenerālmēģinājuma!
Paldies 8.b kl. audz. un skolas direktorei Ilzei Briņķei par sarūpētiem svētku kliņģeriem un atbalstu projekta realizēšanā!
Paldies skolēnu vecākiem par atsaucību, atbalstu un sapratni!
Lepojos un esmu priecīga, ka mūsu skolā ir gana daudz zinātkāru un uzņēmīgu jauniešu, kas grib un dara mazliet vairāk! Priekpilnu ceļojumu, raitu deju soli, jaunus iespaidus un iepazīšanos, un jauku pirmssvētku atpūtu vēlot, skolotāja un projekta vadītāja, koordinatore Ieva Križevica