Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LATVIJAS EKOSKOLA
Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5

Jūs NEESAT ielogojies. Pieslēgties

     

1. Septembris mūzikas programmās

2023-08-31


Uzņemtie audzēkņi 2023/2024 m.g.

2023-08-31


II STARPTAUTISKAIS MARKA ROTKO MŪSDIENU MŪZIKAS JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSS

2023-05-09


Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas koncerts “Skaņas martā”

2023-03-16


Ropažu novada Mūzikas un mākslas skolu draudzības koncerts “No klasikas līdz džezam”

2023-03-06


BMMP audzēkņu sasniegumi

Foto šeit-->

2023-02-01


BMMP Ziemassvētku uzvedums "Riekstkodis" KC "Berģi" 15.12. 2022.

2022-12-27


Valsts konkursa Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle – Vijoles (alta, čella, kontrabasa) spēle audzēkņiem 2022./2023. mācību gadā I kārta 12.12.2022. BMMP

2022-12-27


XVII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss "Koknese 2022"

Konkurss jau otro gadu norisinājās attālināti, un pirmo reizi tajā piedalījās rekordliels jauno pianistu skaits - 80 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas, kā arī pirmo reizi no Anglijas un Vācijas mūzikas skolām pārliecinoši demonstrēja savu muzicēt prasmi.

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņi Kristiāns Ilguns un Jurijs Ģuščins no 1. – 3. decembrim piedalījās konkursā solistu grupās un abi katrs savā vecuma grupā izcīnīja III vietu. Liels paldies skolotājai Anželikai Jercumai par sekmīgu un veiksmīgu audzēkņu sagatavošanu konkursam!

"Šis pārmaiņu laiks un modernās tehnoloģijas ir paplašinājušas konkursa robežas, jo dalībniekiem nebija jāierodas klātienē, bet līdz 24. novembrim jāiesūta videoieraksts ar diviem izpildītiem skaņdarbiem. Pēc tam šie klipi tika salikti kopā vienotā ritējumā piecās vecuma grupās. Konkursa nolikums paredzēja, ka solistiem un klavierduetu dalībniekiem ir jāatskaņo romantisma laikmeta skaņdarbs un pēc brīvas izvēles jebkura laikmeta un stila skaņdarbs. Mainījies ir konkursa formāts, bet nemainīgs ir palicis tā mērķis: attīstīt un pilnveidot audzēkņu spējas un dotības solo un ansambļa muzicēšanā, kā arī veicināt klavierspēles skolotāju pieredzes un repertuāra apmaiņu. Patīkami pārsteidza konkursantu teicamais sniegums un repertuāra izvēle."

Konkursantus vērtēja starptautiska žūrija: žūrijas priekšsēdētāja Vaiva Purlyte - J. Karosas Klaipēdas mūzikas skolas (Lietuva) klavierspēles skolotāja - eksperte, pianiste, komponiste, žūrijas locekļi: Elīna Bambāne - Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktora vietniece, pianiste, koncertmeistare, Karīna Goldmane - Hans-Werner-Henze mūzikas skolas (Vācija) skolotāja, koncertējoša pianiste, koncertmeistare.

Konkursa laureātiem visās vecuma grupās tika sarūpētas medaļas un diplomi. Savukārt vairākus konkursa dalībniekus iepriecināja žūrijas pārstāvju īpašās simpātiju balvas: nošu krājums no komponistes Vaivas Purlytes un ielūgums uz Elīnas Bambānes rīkoto XIII starptautisko jauno mūziķu konkursu "Viva La Musica" Daugavpilī.

Dir. v. Ilga Ozola

2022-12-20


Mūzikas ziņu arhīvs